Potrzebujesz oddechu? Żyjesz za szybko? Zbyt miejsko? Czujesz, że musisz zwolnić? Za dużo wszystkiego? Zbyt mało czasu dla siebie i bliskich?

uSPAKUJ się i przyjedź do nas. Do Basen Przesieka. Nasze hasło mówi, że: „tu czeka na Ciebie czas„. I czeka… Jest przestrzeń, jest wolność i swoboda, jest intymność i prywatność, jest spokój. Naturalne otoczenie. Drzewa, skały, kamienie. Wieś i las i góry w jednym. A w sezonie woda. Czy może być lepsze połączenie żywiołów w służbie Twojego resetu? Wszystko czego potrzebujesz do głębokiego odpoczynku znajdziesz na terenie naszej Posiadłości, na tym hektarze ziemi. Znajdziesz to w szumie potoku. W śpiewie ptaków. W odgłosach wsi. W porywach wiatru. Tu nie ma telewizji. Nie dotrze do Ciebie nic, czego nie będziesz chciał słyszeć ani widzieć. Zyskujesz czas dla siebie i bliskich. Wielu z naszych Gości nie opuszcza Posiadłości. Tutaj spędzają swój czas. Wszystko jest tutaj. Nawet potok przepływa przez ten kawałek ziemi, żebyś nie musiał szukać Karkonoszy poza bramą. Pragniesz zatopić się w
przyrodę? Oczyścić umysł? Zregenerować ciało? Sięgnąć po książkę? Odłożyć wszystkie napięcia? Góry, Karkonosze, Przesieka, Basen Przesieka. Spróbuj. My wiemy, że SLOW gwarantowane. O każdej porze roku.