Przesieka słynie z Wodospadu, w którym można zażywać kąpieli o każdej porze roku. Ale górskie potoki, które można tu spotkać na każdym kroku, również dają tę możliwość. W Posiadłości oferujemy Państwu coś wyjątkowego, co nawiązuje do naturalnego otoczenia zarówno w Basen Przesieka, jak i samej Przesieki.

„Oko morsa” to naturalny, zbudowany z kamieni zbiornik wodny do kąpieli morsowych w sezonie zimowym oraz do kąpieli chłodzących w upalne letnie dni. Napełniany wodą z potoku, zawsze czystą, zawsze świeżą i zimną wodą źródlaną, zadowoli niejednego wytrawnego morsa, a także saunowicza oraz poszukującego chłodu wakacyjnego wczasowicza.
W nowym sezonie jesień-zima 2021/2022 istnieje możliwość zamówienia mobilnej sauny, postawionej o krok od „Oka Morsa”. Zatem jeśli chcesz morsować bez konieczności wychodzenia poza teren Posiadłości, jeśli do tego jesteś fanem sauny i nie wyobrażasz sobie morsowania bez nagrzewania, to nasze miejsce jest stworzone dla Ciebie. A jeśli po wszystkim będziesz czuć niedosyt, istnieje możliwość wykupienia bali z gorącą wodą u naszych sąsiadów.

Wyjątkowa Posiadłość w sercu Karkonoszy zaprasza miłośników ekstremalnych doznań i zdrowego stylu życia.